ارسال شده توسط:تینا ولی پور بخش: معماری  گروه:اداری

طراحی دفترکار گوگل

آشنایی با دکوراسیون و طراحی داخلی ادارات و شرکت‌های مطرح دنیا، بخش جدیدی است که از این پس می‌توانید در وبسایت زومیت مشاهده کنید. برای شروع کار این بخش، به سراغ دفتر کار گوگل در شهر میلان ایتالیا رفته‌ایم.

خلاقیت را می‌توان یکی از ویژگی‌های شاخص گوگل دانست. گوگل، تنها در محصولاتش خلاقیت به کار نبرده است، بلکه می‌توان در نحوه‌ی مدیریت این کمپانی نیز آن را مشاهده کرد.سازنده سیستم‌عامل اندروید می‌داند برای توسعه‌ی یک ایده جالب نیاز به افراد مستعد دارد. در کنار آن باید محیط کاری ایجاد کند که بتواند میزان خلاقیت کارمندان را افزایش دهد.برای آشنایی با محیط کاری در گوگل به سراغ یکی از شعبات این کمپانی رفته‌ایم. این شعبه واقع در شهر میلان ایتالیا است و سال ۲۰۱۰ افتتاح شده است.این شعبه ۱۸۰۰ متر مربع است و طراحی دکوراسیون آن توسط شرکتی به نام AMA صورت گرفته است. در تصاویری که از دکوراسیون داخلی این شعبه تهیه شده است، می‌توان مشاهده کرد که شرکت AMA به فلسفه گوگل واقف بوده است.

کارمندان گوگل زمان زیادی در محل کارشان سپری می‌کنند؛ به همین دلیل شرکت AMA محیطی طراحی کرده است که کارمندان در محل کارشان احساس راحتی کنند. شعبه میلان از منظره‌ی زیبایی برخوردار است و امکاناتی مانند لوازم تفریحی، باشگاه ورزشی، سالن ماساژ و موارد دیگر در اختیار کارمندانش قرار می‌دهد.طبیعتا کار در چنین محیطی باعث خواهد شد میزان خلاقیت، انگیزه و عملکرد کارکنان بیشتر شود. در ادامه نگاهی به تصاویر محیط کاری شعبه میلان گوگل خواهیم انداخت.

منبع:zoomit.ir
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :