نام و نام خانوادگی:  حسینی      
   
استان:  تهران شهرستان: 
تهران
   
رشته:
   
شغل:-
       
     
ارتباط با حسینی   فعالیت در سایت

 
ایمیل:-   ■ روزنوشت ها: 5
تلفن همراه:-    
 

خواص استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی بخش:اطلاعات عمومی


مهم ترین خواص استفاده از چوب در دکوراسیون منزل این روزها مواد و اشیایی که با استفاده از متریال های مصنوعی ساخته و پرداخته شده اند، اغلب به عنوان رایج ترین و شیک ترین لوازم و ضروریات دکوراسیون منزل در آپارتمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.
ارسال شده توسط:حسینی     جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ <ادامه>

انتخاب پوشش مناسب برای نمای ساختمان بخش:معماری


در زمان انتخاب پوشش هاي بيروني براي ساختمان توجه به چند نكته ضروري است: مقاومت در برابر نفوذ آب؛ كه اهميت زيادي در طول عمر نماي ساختمان شما دارد سادگي نصب و برچيدن نما؛ ممكن است شما در آينده تصميم بگيرد كه نماي ساختمان خود را تعويض نماييد، بنابراين بهتر است كه نما به راحتي قابل نصب و قابل جمع آوري باشد
ارسال شده توسط:حسینی     جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ <ادامه>

نکات کلیدی در طراحی نما بخش:عمران


نمای هر ساختمان در شکل‌دهی به مجموعه شهری که در آن حضور دارد، موثر است. اگر به نمای یک ساختمان بدون در نظر گرفتن نمای دیگر ساختمان‌های شهر توجه شود، همگونی نمای شهری در مجموع از بین می‌رود.به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرسازی و معماری، بررسی آماری نشان دهنده این موضوع است که در هر سال ۵۰ میلیون نفر به جمعیت شهر نشین کشورهای در حال توسعه اضافه می‌شود. در ایران نیز شهر نشینی طی دهه‌های گذشته با شتاب فزاینده ای گسترش یافته و همچنان این روند ادامه دارد
ارسال شده توسط:حسینی     پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ <ادامه>

اصول ونکات ساخت بخش:عمران


با توجه به رشد روز افزون صنعت ساختمان و لزوم رعايت نكات كليدي در اين صنعت به اين نتيجه رسيديم كه ميشود نكات مهم و جالب در صنعت اجراي ساختمان را به طور خلاصه در اين مطلب گنجاند. از اين رو وب سایت فارسی کد بيش از 200 نكته مهم را جمع آوري و سپس خلاصه نموده و در قالب 4 مجموعه 50 تایی برای شما عزیزان قرار داده است. امروز برای اولین بار مجموعه 50 تایی اول را برای شما عزیزان آماده شده است.
ارسال شده توسط:حسینی     چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ <ادامه>

روان شناسی رنگ ها و کاربرد آنها در دکوراسیون داخلی بخش:اطلاعات عمومی


یا می توانید دنیای اطراف خود را بدون وجود هیچ گونه رنگی تصور کنید؟ هر رنگ تأثیر فیزیکی و روحی خاصی را بر روی بیننده می گذارد و افراد واکنش های متفاوتی نسبت به رنگ های مختلف از خود نشان می دهند. محققان تاکنون نتوانسته اند یک سیستم منسجم جهانی که قادر به دسته بندی کلیه واکنش های افراد نسبت به رنگ های مختلف باشد را پایه ریزی نمایند و معتقدند که عکس العمل افراد به فاکتورهای متعددی نظیر فرهنگ، جنسیت، سن، موقعیت احساسی و ذهنی، تجربه های خاص فردی بستگی دارد. البته نوع و شدت این واکنش ها نیز منحصر بفرد است. روان شناسی رنگ ها یک شاخه نظری نیست که تنها به بخش آکادمیک محدود شود، بلکه گستره تحقیقات این حوزه در زندگی روزمره عموم مردم نمود پیدا می کند. روان شناسی رنگ ها در دنیای تجاری امروز حائز اهمیت است و می توان اظهار داشت که هر چیزی را که در اطراف خود می بینیم به گونه ای در ارتباط مستقیم با این علم است.
ارسال شده توسط:حسینی     دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ <ادامه>