ارسال شده توسط:تحریریه Kgroup بخش: معماری  گروه:گوناگون

خانه لوکس به سبك معماری اروپایی

این خانه رویایی كه به سبك معماری اروپایی ساخته شده، بدون تردید یک ساختمان لوکس و بی نظیر است.در فضای این خانه لوکس كیفیت همراه با شكوه موج می زند.

خانه لوکس با معماری به سبک اروپایی

خانه لوكس مذکور دارای  شش اتاق خواب و یازده  حمام می باشد و در یكی ازمعتبرترین مناطق لاس وگاس در نوادا به نام  Tournament Hills community واقع شده است. این خانه رویایی علاوه براینكه  دارای فضاهای پر عظمت است، چشم اندازی  زیبا از قله كوه Red Rock   و زمین گلف TPC نیز دارد .

در واقع می توان گفت كه هیچ واژه ای این خانه را به خوبی واژه لوكس ترین ساختمان تعریف نمی كند. در بدو ورود به این خانه با شکوه، به طور شگفت انگیزی شما خود را در یك محیط آرامش بخش حس می كنید به خصوص زمانی كه در اتاق ماساژ و سالن قرار دارید.شما می توانید در اتاق بدنسازی خصوصی خود به تمرینات روزانه ورزشی بپردازید و یا هر لباس و كفشی را كه دوست دارید از اتاق مخصوص آن كه دارای قفسه های مشخص برای این منظور می باشد انتخاب كنید .

راهرو بزرگ این خانه لوکس خود شاهكاری از هنر است. وجود سقف های تزئین شده با لوسترهای زیبا و ظریف، سنگ هایی كه با دست حکاکی شده است، گچ بری های زیبا، ستون های تندیس وار و سنگهای مرمر نفیس  كه این ساختمان را به یك شاهكار بی نظیر مبدل كرده است.

راهپله باشکوه خانه رویایی

برخی از ویژگیهای این  عمارت  شامل بزرگ و گسترده بودن آن، وجود سینمای خانگی و سیستم های سرگرم كننده، سالن بدنسازی شخصی، اتاق نگهبان، دفتر اجرایی، آسانسور و در آخر كتابخانه ای بسیار زیبا ساخته شده از چوب كه نظیر آن را در جایی دیگر نمی توان یافت.

از جمله امكانات موجود در فضای خارجی این خانه رویایی  می توان به استخر آبی با طراحی بسیار زیبا، فضای باز آشپزخانه، آلاچیق و ایوانی كه با پنكه های سقفی منحصر به فردی تزئین شده اشاره كرد.علاوه بر این ویژگی ها، وسایلی نیز برای امنیت بیشتر تدارك دیده شده است مانند شیشه های ضد گلوله و بیش از بیست و پنج دوربین مدار بسته با سنسور های قوی كه در اطراف خانه نصب شده است .

در آخر باید خاطر نشان كرد كه این خانه بهترین گزینه برای انتخاب از بین خانه ی لوكس به شمار می آید.

آلبوم تصاویر این خانه لوکس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :