ارسال شده توسط:تحریریه Kgroup بخش: معماری  گروه:گوناگون

چیدمان حرفه ای آپارتمان کوچکی در اکراین

کمبود فضا و کوچک بودن زیربنای خانه های امروزی کاملا طبیعی است و کمتر می توان آپارتمانی داشت با مساحتی بزرگ از طرفی علم دکوراسیون داخلی مدرن این مشکل را به طور خلاقانه رفع می کند ، قوانین و اصولی که اجرای آنها از کمترین متراژ بهترین و بیشترین استفاده را می کند. تصاویری که در این بخش از دنیای مد نمناک برایتان آورده ایم دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچکی را نشان می دهد که با چیدمان و سلیقه ی یک طراح اکراینی تبدیل به یک خانه واقعا زیبا شده است .

نمای اولی که از دکوراسیون داخلی این آپارتمان نقلی مشاهده می کنید بخشی از فضای نشینمن که با یک پانل چوبی از آشپزخانه جدا شده است . استفاده از این دیوارچه ی چوبی که به اصطلاح به انها دیوارهای مشبک هم گفته می شود با طرح اشکال هندسی انتخابی حرفه ای بوده است که در عین جذابیت با پوشش بخش میانی این دو فضا را از هم جدا کرده است .

باز بودن اطراف این پانل چوبی با ایجاد خطای دید باعث بزرگتر دیده شدن نشینمن خواهد شد. چیدمان خلوت این آپارتمان هم یکی از ارکان اصلی زیبایی محیط است چرا که قانون اصلی چیدمان در دکوراسیون داخلی خانه های کوچک نظم و دوری از شلوغی است. فرو رفتگی ها در دیوارهای اتاق خواب و سرویس بهداشتی هم در همین راستا اجرا شده است تا با کاربرد جای دادن لوازم مانع از شلوغی شوند.

با دقت در جزئیات دکوراسیون اتاق خواب متوجه بهینه سازی فضا می شوید ، جایی که میز عسلی حذف شده و یک شلف کشویی بر روی دیوار نصب و نقش جایگزین مناسبی را بازی می کند در حقیقت اتاق خواب این آپارتمان کوچک یک اتاق دو منظوره است که هم برای استراحت و هم به عنوان دفتر کاری از آن می توان استفاده کرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :