ارسال شده توسط:تحریریه kgroup بخش: اطلاعات عمومی  گروه:معماری

طراحی دکوراسیون تیره و شیک (خانه ای مدرن در ترکیه)

در این مطلب به نمایش تصاویری از طراحی دکوراسیون تیره و مدرن برای خانه ای شیک و لوکس در استانبول ترکیه خواهیم پرداخت. همانطور که می دانید طراحی دکوراسیون تیره از جمله دکوراسیون های محبوب در سال 2014 است که با تکنیک های جدید و ایده های خلاقانه می تواند نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل شما داشته باشد. در ادامه این مطلب نماهای مختلفی از نقاط متفاوت خانه را برای شما به نمایش در خواهیم آورد لطفا تا پایان ما را همراهی نمایید.

ویژگی های دکوراسیون تیره در این طراحی :

در این طراحی مدرن و زیبا با نگرشی خلاقانه اشیاء به سبک موزه کنار یکدیگر قرار گرفته است محیطی زرق و برق دار که دکوراسیون تیره باب روز را به ارمغان آورده است در این طراحی با استفاده از رنگ های سیاه، سفید خاکستری و بژ محیطی حیرت انگیز ایجاد شده است. فضایی مدرن که به نظر می رسد کمی غم انگیز است اما باید به این نکته نیز توجه کرد که این طراحی با وجود استفاده از رنگ های خنثی، الهام بخش آرامش و ظرافت است. از دیگر ویژگی های بارز این طراحی می تون به سقف بلند، لوستر چشم گیر، پرده های بلند و آثار نفیس هنری برای تزئین اتاق نشیمن اشاره کرد. همچنین استفاده گسترده از سطوح سنگی در دیوار، کف و مناطق بیرونی جلوه ویژه ای به طراحی دکوراسیون تیره در این ساختمان زیبا داده است.طراحی دکوراسیون منزل با رنگ های تیره می تواند بسیار مدرن و یا برخلافش بسیار دمده و از کار افتاده باشد بهتر است در طراحی دکوراسیون تیره از طرح های موفق و ایده های روز برای طراحی دکوراسیون منزل مدرن الگوبرداری کنیم در ادامه عکس هایی از این طراحی زیبا و مدرن که دارای دکوراسیون تیره و زیباییست را با هم مشاهده می نماییم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با انتخاب درست و به جا رنگ ها در طراحی، دکوراسیون تیره به هیچ وجه نمی تواند دلگیر و غم انگیز باشد برای طراحی موفق باید به ترکیب رنگ ها و جنس مواد به کار رفته در طراحی توجه زیادی نمایید.

 
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :