ارسال شده توسط:ناهید علی پور بخش: معماری  گروه:اداری

طراحی دفتر گروه معماری Ellivo ; پر شور و خلاقانه

 دفتر کار جدید گروه معماری Ellivo  که به تازگی در Brisbane’s Fortitude Valley افتتاح شده است نشان دهنده نهایت شور و هیجان این گروه در خلاقیت و ایده پردازی است. تیم معماری توجه خاصی به تحویل دادن تجهیزاتی داشتند که برای کارمندان و مشتریان جالب باشد و نحوه فعالیت آنان را بخوبی نشان دهد.دفاتر کار در طبقه همکف یک ساختمان بلند مرتبه تماما به رنگ مشکی با خطوط زرد رنگ و دارای بافت هستند.

سرپرست تیم- ماسون کول – میگوید: این خلاصه ای از زیبایی مدرن است و چیزهای زیادی در مورد اینکه ما چه کسانی هستیم میگوید.مانند معماران و طراحان داخلی این خیلی مهم است که قدرت و استعدادمان را به مشتریان و کارفرمایانمان نشان بدهیم…

استفاده کامل از تمامی توده فضا ، قسمتهای خدماتی و کارگاه ها را به خوبی نشان میدهد.همچنین پلان باز دفاتر جلوه زیادی دارد و مشتریان ، کارفرمایان و مشاوران دعوت میشوند تا قسمتی از محیط استادیو باشند .  پلان باز دفاتر به وسیله ایده های مشترک کل تیم طراحی شد. ایده های طراحی ریشه در چرخه زندگی و ساده و کمینه سازی آنها دارد.

مصالح ضرورتا برای پوشاندن استخوان بندی ساختمان استفاده نشده اند.طراحی ایستگاه کار اثر هرمان میلر پایان مدیریت زندگی و نبود پیوند شیمیایی را نشان میدهد . سراسر ترسیمات میتوانند برای تغییر مناسب نیازها زیر خطوط زیگ زاگ نامنظم چراغهای سقفی معلق بازچینی شوند . فضای کار جدید یک فضای عالی برای مشاهده خلاقیت ، مشارکت و انعکاس کالبد فرهنگ جوان و شخصیت ملی و طراحی موفق این پروژه آماده میکند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :