ارسال شده توسط:تحریریه kgroup بخش: معماری  گروه:گوناگون

10 مدل صندلی با طراحی مدرن مناسب میز ناهارخوری

مدرن همیشه به معنی جدید نیست بلکه می توان چیزهایی را در گذشته یافت که تا همیشه مدرن باقی خواهند ماند. مانند این 10 مدل صندلی مدرن که متعلق به اواسط قرن بیستم است.

در خرید صندلی میز ناهار خوری نباید تنها به راحت بودن آن اکتفا کرد بلکه نکته مهم دیگر مدل، سبک و زیبایی آن است. سخت تر آنکه باید طراحی، جنس و رنگی را انتخاب کنید که به میز ناهار خوری شما و اصولا دکوراسیون شما بیاید و کارایی لازم را نیز به عنوان صندلی غذاخوری داشته باشد.

به نظر می رسد این 10 مدل صندلی مدرن که طراحی آنها متعلق به طراحان اواسط قرن بیستم است در دکوراسیون ها و شرایط مختلف قابل استفاده باشند. این صندلی های کلاسیک توسط طراحان معروف و معتبری ساخته شده اند و به همین خاطر از کیفیت و کارایی بالایی نیز برخوردارند. علاوه بر این در هر نوع دکوراسیون یا فضایی نیز که استفاده بشوند نه تنها کاربرد معمولی صندلی میز غذاخوری را دارند و بسیار راحت هنستند، بلکه مانند اثری هنری در گوشه منزل شما خود نمایی می کنند.

در ادامه تصاویری از این 10 مدل صندلی مدرن اما کلاسیک متعلق به نیمه قرن بیستم را قرار داده ایم.

 

Ercol chair طراحی این صندلی های تمام چوب به شیوه ای است که به هز سبک و طرح دکوراسیونی می آید.

 

Eames DSR chair صندلی از جنس پلاستیک در رنگ های متنوع، با پایه فلزی سیم مانند که به پایه ایفلی نیز معروف است.

 

Series 7 chair طراحی این صندلی که ریشه در طراحی های دانمارکی دارد به عقیده بسیاری پر فروش ترین صندلی تاریخ بوده است.

 

Tolix Model A chair انی طراحی صنعتی مدلی است که هم برای چیدمان داخل ساختمان و هم خارج ساختمان کارایی دارد.

 

Tulip chair صندلی دسته دار و بدون دسته این مدل که یکی از ساختارشکن ترین مدل های صندلی تا به امروز بوده است از جنس فایبر گلاس است و بسیار بسیار راحت است.

 

Cherner plywood chair صندلی های چوبی دسته دار و بدون دسته طراح معروف آمریکایی با مدل منحنی شکل و ظریف خود انقلابی در صنعت تولید صندلی ایجاد کرد.

 

Series 7 stools این مدل صندلی که در انواع ملدل ها و اندازه ها تولید شده است با پایه های بلندی که دارد مناسب استفاده برای میزهای بلند یا اپن آشپزخانه است.

 

Eames DAW and DSW chairs این مدل صندلی که توسط یک زوج طراح در سالهای 1960 طراحی شده است از جنس فایبرگلاس با پایه چوبی ساخته شده است البته امروزه از پلاستیک برای ساخت آن استفاده می شود امام همچنان راحتی آن حفظ شده است.

 

Bertoia wire chair این صندلی ها سیمی شکل به خاطر سبکی وزنی و البته ظاهری و همین طور راحتی، گزینه ای مناسب برای هر آشپزخانه ای محسوب می شوند.

 

Wishbone chair این نوع صندلی برای آنان که به طراحی های دانمارکی علاقمند هستند مناسب است.
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :