ارسال شده توسط:ناهید علی پور بخش: معماری  گروه:هتل و بیمارستان

استخر هتل جدید Relax Park Verholy با طراحی معماران YOD

در گوشه های جنگل Poltava سبک های مختلف معماری در ساختمان های توریستی دیده می شود، هتل  Relax Park Verholy که در واقع یکی از بهترین و شیک ترین هتل های اوکراین است در این جنگل واقع شده است، این هتل بیش از یک سال است که توسط استودیو طراحی YOD و مالکان این مکان ساخته شده است. در طراحی این هتل ایده های نوآورانه زیادی به چشم می خورد و اصل طراحی این هتل استخر (SPA) آن بوده که ترکیبی از استخر شنا و سالن بدنسازی را به ارمغان آورده است و نتیجه خارق العاده همکاری را نشان می دهد.

 

قرار است که استخر این هتل در سال ۲۰۱۶ باز شود که در واقع یک ساختمان جداگانه با حداکثر امکانات تفریحی است، لازم به ذکر است که طراحی و کار سخت برای بازسازی و نوسازی معماری شوروی به کار رفته است.

 

در ساختمان نام برده شده دو استخر اصلی وجود دارد که شامل یک استخر ۴ در ۴ برای کودکان و یک استخر ۱۴ در ۷متر نیز می شود. البته استخر دوم بسیار بزگتر از انداه گفته شده به چشم می خورد که به دلیل استفاده از کاشی های مناسب و عدم موجود تابلو ها در امتداد محیط است.

 

در این استخر مکانی برای استراحت در نظر گرفته شده است که در آن تخت های راحت وجود دارد، همچنین محیط جکوزی هم برای دوستدان ماساژ فراموش نشده است.

 

بخش سالن بدنسازی با به روز ترین وسایل تناسب اندام مجهز شده است، علاوه بر این مهمان می تواند از طریق پنجره های وسیع به سالن استخر هم دید داشته باشد و طرف دیگر این پنجره ها هم دید رو به جنگل زیبای Poltava را دارد.

 

کنار سالن بدنسازی مکانی به عنوان یک بوفه ساخته شده است که در آن مهمانان می توانند آب میوه های سالم،چایی های گیاهی و تغذیه مناسب ورزشی داشته باشند.

 

اتاق های هتل در طبقه ۱۷ مجموعه جدید قرار دارد که به مهمانان این امکان را می دهد تاز از سالن استخر بدون حروج از ساختمان به بخش هتل بروند.

 

اطلاعات پروژه:

معماران: استودیو طراحی YOD

مکان: چنگل Poltavs در اوکراین

مساحت: ۷۰۰ متر مربع

سال پروژه: ۲۰۱۶

عکاس: Andrey Avdeenko

طراحان: Volodymyr Nepyivoda, Dytro Bonesko
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :