ارسال شده توسط:ناهید علی پور بخش: اطلاعات عمومی  گروه:معماری

طراحی خیره کننده جواهراتی از جنس معماری

مد و معماری بسیار نزدیک به هم هستند و می توان هردو را به خوبی با هم ترکیب کرد. در اوایل سال حاری میلادی بود که انگشترهای جدیدی از طرف Ola Shekhtman که یک طلا و جواهر ساز در کارولینای شمالی است ارائه شد و اکنون در برخی دیگر از شهرها مانند لندن، آمستردام، نیویورک، بوستون، و سان فرانسیسکو از این طرح ها استفاده می شود

 

Diego Delgado که یکی از معمران شهر فرانسه است این انگشتر نقره را با استفاده از الهام گرفتن ابزارهای معماری در طراحی ساختمان طراحی کرده است. در ساخت این انگشتر بسیار زیبا از ترکیب چاپ و برش لیزری سه بعدی استفاده شده است.

 

Yumi Endo که از طراحان استودیو CUT است اعتقاد دارد که طراحی و تکنولوژی رابطه بسیار قوی ای با هم دارند. این طراح بزرگ در طراحی حلقه های خود به عنوان جواهرات نقره از اشکالی مانند گونیا و نقاله استقاده کرده است که در طراحی نقشه ساختمان به کار می رود.

 

 

شرکت Grace & Robot در سال ۲۰۱۵ توسط Megan Grace تاسیس شد که در واقع ترکیبی از هنر و تکنولوژی را برای ایجاد المان های پوشیدنی به ارمفان می آورد. در طراحی گردنبند های این شرکت از تکنولوژی سه بعدی و اشکال هندسی استفاده شده است که در حال حاضر در فروشگاه این شرکت به فروش می رسد.

 

 

 

 

 
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :