First Page Previous Page
Next Page Last Page

خواص استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


مهم ترین خواص استفاده از چوب در دکوراسیون منزل این روزها مواد و اشیایی که با استفاده از متریال های مصنوعی ساخته و پرداخته شده اند، اغلب به عنوان رایج ترین و شیک ترین لوازم و ضروریات دکوراسیون منزل در آپارتمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.
ارسال شده توسط:حسینی     جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ <ادامه>

انواع بیمه نامه کارگاهی ساختمانی بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


انواع بیمه نامه کارگاهی ساختمانی: الف)بیمه بلوک های مجاور گودبرداری(6ماهه-مالی و جانی) ب)بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان(5نفر کارگر بدون نام): کلوز3:به موجب این کلوز صدمات جانی که خارج از ساعات اداری وارد می شوند جبران خواهد شد.(بسیار مهم) کلوز4:صدمات جسمانی وارد شده به کارکنان بیمه گذار ناشی از مسئولیت مهندس مجری صلاحیت دار تحت پوشش قرار میگیرد. کلوز6:صدمات جسمانی وارده به کارکنان بیمه گذار و پیمانکاران فرعی ناشی از مسئولیت وی تحت پوشش قرار میگیرد.
ارسال شده توسط:یاسین      چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ <ادامه>

قوانین نظارت عالیه ونظارتی برق ساختمان بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


قوانین نظارت عالیه ونظارتی برق ساختمان 1- چاه ارت توسط شرکتهای دارای تاییدیه اجرا شود ، مقاومت چاه 2 اهم و برای چاه ارت کارتکس چاه ( کارتکس شرکت مجری چاه ) اخذ شود . 2- رعایت حریم شبکه های توزیع برق از ساختمان برای ولتاژ v380-220 برابر 1.5 متر می باشد و حریم 20 کیلو ولت 3 متر می باشد. 3- حتی المقدور از برقکاران مجاز که دارای گواهینامه انجام کار از سازمان فنی و حرفه ای می باشند استفاده گردد .
ارسال شده توسط:یاسین      چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ <ادامه>

روان شناسی رنگ ها و کاربرد آنها در دکوراسیون داخلی بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


یا می توانید دنیای اطراف خود را بدون وجود هیچ گونه رنگی تصور کنید؟ هر رنگ تأثیر فیزیکی و روحی خاصی را بر روی بیننده می گذارد و افراد واکنش های متفاوتی نسبت به رنگ های مختلف از خود نشان می دهند. محققان تاکنون نتوانسته اند یک سیستم منسجم جهانی که قادر به دسته بندی کلیه واکنش های افراد نسبت به رنگ های مختلف باشد را پایه ریزی نمایند و معتقدند که عکس العمل افراد به فاکتورهای متعددی نظیر فرهنگ، جنسیت، سن، موقعیت احساسی و ذهنی، تجربه های خاص فردی بستگی دارد. البته نوع و شدت این واکنش ها نیز منحصر بفرد است. روان شناسی رنگ ها یک شاخه نظری نیست که تنها به بخش آکادمیک محدود شود، بلکه گستره تحقیقات این حوزه در زندگی روزمره عموم مردم نمود پیدا می کند. روان شناسی رنگ ها در دنیای تجاری امروز حائز اهمیت است و می توان اظهار داشت که هر چیزی را که در اطراف خود می بینیم به گونه ای در ارتباط مستقیم با این علم است.
ارسال شده توسط:حسینی     دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ <ادامه>

چگونگی ایجاد فضایی شاد در منزل بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


چگونگی ایجاد فضایی شاد در منزل چگونگی ایجاد فضای شاداب در خانه مجموعه : دکوراسیون اگر از طراحان داخلی بپرسید که چگونه می توان با تغییر دکوراسیون خانه فضایی شاد و جذاب به وجود آورد، پاسخ های مختلفی خواهید شنید، از استفاده از رنگ سفید گرفته تا استفاده از مبلمان راحت و متناسب. در اینجا به بعضی از این نکات اشاره می کنیم:
ارسال شده توسط:یاسین      پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ <ادامه>

اصطلاحات کارگاهی مهندسین بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


اصطلاحات کارگاهی مهندسین * آب بندی : جلوگیری از نفوذ آب یا رطوبت آب بندی : دوغاب ریزی بر سطح رجها آب بندی : عایق نفوذ نا پذیر آب چین : دوقاب ریزی اجرکارها با ملات ماسه و سیمان یا مانند ان آجر چهارگوش : آجر مربع شکل آجر سه قدی : 3/4 آجر قزاقی
ارسال شده توسط:یاسین      سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ <ادامه>

(آلاداغ لار ) یا کوههای رنگی بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


(آلاداغ لار ) یا کوههای رنگی در ۲۵ کیلومتری شمال شرقی تبریز و در مسیر شهرستان خواجه و اتوبان میانه - زنجان قرار دارد. آلا داغ لار، نام محلی کوه‌ها و تپه‌های رنگارنگی است، که در بخشهایی از آذربایجان قرار گرفته اند.
ارسال شده توسط:یاسین      چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ <ادامه>

میراثی جهانی در دل کوه‌های آذربایجان/ کلیساهای ایران جهانی هستند بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


کلیساهای تاریخی ایران زیاد هستند اما در میان آنها سه کلیسا به نام‌های قره کلیسا، سنت استپانوس و زور زور از همه معروف‌تر و مشهورترند و در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌اند.....
ارسال شده توسط:تحریریه kgroup     چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ <ادامه>

برنده مسابقه سکونتگاه مریخی ناسا! بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


سازمان اکتشافات فضایی آمریکا (ناسا) طراحی برگزیده سکونتگاه فضایی در سطح کره مریخ را معرفی کرد...
ارسال شده توسط:ناهید علی پور     دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ <ادامه>

10 نکته مهم برای طراحی بسته بندی ها و لیبل های جذاب بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


اگر به دنبال نکاتی برای طراحی بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی، کارتن غذا، لیبل بطری و یا باکس های الهام گرفته از طرح های اوریگامی هستید، مطمئن باشید جای خوبی را پیدا کرده اید.
ارسال شده توسط:تحریریه Kgroup     یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ <ادامه>