First Page Previous Page
Next Page Last Page

عکس های جالب و جذاب و دیدنی بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


عکاس خلاق اهل مریلند، بایرون ریورا مجموعه عکس های جذابی را با عنوان شناور منتشر کرده است
ارسال شده توسط:ناهید علی پور     یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ <ادامه>

چگونگی ایجاد فضایی شاد در منزل بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


چگونگی ایجاد فضایی شاد در منزل چگونگی ایجاد فضای شاداب در خانه مجموعه : دکوراسیون اگر از طراحان داخلی بپرسید که چگونه می توان با تغییر دکوراسیون خانه فضایی شاد و جذاب به وجود آورد، پاسخ های مختلفی خواهید شنید، از استفاده از رنگ سفید گرفته تا استفاده از مبلمان راحت و متناسب. در اینجا به بعضی از این نکات اشاره می کنیم:
ارسال شده توسط:یاسین      دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ <ادامه>

ابر مصنوعی بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


دیدن ابر در آسمان آنقدر عادی است که ظاهراً وجود آن را فراموش کرده‌ایم اما همین ابر اگر به داخل یک گالری هنری بیاید برای همه تعجب انگیز و جالب خواهد بود.
ارسال شده توسط:یاسین      دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ <ادامه>

خواص استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


مهم ترین خواص استفاده از چوب در دکوراسیون منزل این روزها مواد و اشیایی که با استفاده از متریال های مصنوعی ساخته و پرداخته شده اند، اغلب به عنوان رایج ترین و شیک ترین لوازم و ضروریات دکوراسیون منزل در آپارتمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.
ارسال شده توسط:حسینی     شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ <ادامه>

موزه میکروب آمستردام بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


موزه ی میکروب آمستردام یا میکروپیا Micropia پس از دوازده سال توسعه و ده میلیون یورو سرمایه گذاری، در سپتامبر 2004 راه اندازی شد. هیچ کدام از موجودات به نمایش درآمده در نمایشگاه های آن از یک مورچه بزرگتر نیستند و بیشتر آنها نیز به طور قابل ملاحظه ای کوچک ترند که از آن جمله می توان به کک های آبی پرسرعت zipping water fleas، خرس آبی شکست ناپذیر invincible tardigrades، جلبک سبز green algae و باکتری های بیشمار اشاره نمود. این مکان آرامگاهی برای موجودات فوق ریز، بهشتی برای جانداران ریز کاریزماتیک و مکانی است که در آن قفس ها و حصارهای باغ وحش مجاور با پلیت های آگار agar plates و اسلایدهای شیشه ای جابجا شده است. صرف وجود چنین مکانی نوعی ادای احترام به این مسئله است که بیشتر میکروب ها نشانه ای از پلیدی یا آورنده ی بیماری نبوده و بخش مهم و حیاتی از دنیای اطراف و درون ما را تشکیل می دهند.
ارسال شده توسط:تینا ولی پور     پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ <ادامه>

بزرگترین باغ گل جهان در قلب کویر، رنگین کمانی با 45 میلیون گل در دوبی بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


بزرگترین باغ گل جهان در قلب کویر، رنگین کمانی با 45 میلیون گل در دوبی...
ارسال شده توسط:ناهید علی پور     سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ <ادامه>

طوسی، پادشاه رنگ ها در دکوراسیون مدرن! بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


طوسی، پادشاه رنگ ها در دکوراسیون مدرن!...
ارسال شده توسط:ناهید علی پور     شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ <ادامه>

پاویونی تحت پوشش گیاهان بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


این پاویون عمومی تحت پوشش گیاهان و به شکل کره ای می باشد که گیاهان و مواد غذایی مختلفی روی جداره ی آن رشد می کند. داخل این غرفه نیمکت هایی در نظر گرفته شده که مردم را به منظور نشستن و لذت بردن از این فضای سبز و منحصر به فرد دعوت می نماید. به طور کلی این ایده برای طراحی شهری بسیار جذاب بوده و با در نظر گرفتن روشنایی هایی درون آن، باعث شده تا در تاریکی شب به شکل بی نظیری خودنمایی کند.
ارسال شده توسط:تینا ولی پور     سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ <ادامه>

هیجان انگیزترين آسانسور دنيا در چين بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


**هیجان انگیزترين آسانسور دنيا در چين** بالابر بايلون يا همان آسانسور صد اژدها بزرگترين آسانسور در فضاي بيروني در دنيا است . اين اسانسور مسافرانش را تا 330 متر بالاي قله كوه در هانان چين مي برد. اين آسانسور غول پيكر ميتواند تا 50 نفر را همزمان به بالا بفرستد
ارسال شده توسط:یاسین      دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ <ادامه>

روان شناسی رنگ ها و کاربرد آنها در دکوراسیون داخلی بخش:اطلاعات عمومی  گروه:گوناگون


یا می توانید دنیای اطراف خود را بدون وجود هیچ گونه رنگی تصور کنید؟ هر رنگ تأثیر فیزیکی و روحی خاصی را بر روی بیننده می گذارد و افراد واکنش های متفاوتی نسبت به رنگ های مختلف از خود نشان می دهند. محققان تاکنون نتوانسته اند یک سیستم منسجم جهانی که قادر به دسته بندی کلیه واکنش های افراد نسبت به رنگ های مختلف باشد را پایه ریزی نمایند و معتقدند که عکس العمل افراد به فاکتورهای متعددی نظیر فرهنگ، جنسیت، سن، موقعیت احساسی و ذهنی، تجربه های خاص فردی بستگی دارد. البته نوع و شدت این واکنش ها نیز منحصر بفرد است. روان شناسی رنگ ها یک شاخه نظری نیست که تنها به بخش آکادمیک محدود شود، بلکه گستره تحقیقات این حوزه در زندگی روزمره عموم مردم نمود پیدا می کند. روان شناسی رنگ ها در دنیای تجاری امروز حائز اهمیت است و می توان اظهار داشت که هر چیزی را که در اطراف خود می بینیم به گونه ای در ارتباط مستقیم با این علم است.
ارسال شده توسط:حسینی     پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ <ادامه>