ارسال شده توسط:ناهید علی پور بخش: اطلاعات عمومی  گروه:معماری

وقتی پای مرسدس بنز به صنعت مبلمان باز می‌شود!

وقتی پای مرسدس بنز به صنعت مبلمان باز می‌شود!

 

نام و برند مرسدس بنز به‌راحتی می‌تواند باعث پیشرفت و رشد هر شرکت همکار دیگری شود و این اصلا تعجب‌آور نیست که بدانیم این شرکت قصد دارد حضور در بازارهای لوکس دیگری را نیز تجربه کند.

 

سال گذشته بود که اخباری مبنی بر عرضه نخستین بالگرد تشریفاتی شرکت مرسدس را شنیدیم و حالا یکی از بزرگترین خبرها از نمایشگاه مبل میلان این است که شرکت مرسدس نیز در این نمایشگاه محصولات خود را عرضه کرده و مقدمات فروش آنها را در فروشگاه‌های سرتاسر جهان  از اکتبر سال ۲۰۱۲ ترتیب داده است.

 

محصولات مبل شرکت مرسدس بنز در این نمایشگاه شامل یک مبل سوفا، میز ناهارخوری و صندلی‌های آن، یک میز سینمای خانگی و … است.

 

البته مرسدس بنز برای طراحی، تولید و عرضه این محصولات با گروه محصولات لوکس فورمیتالیا به عنوان یکی از شرکت‌های برتر صنعت طراحی مبل ایتالیا همکاری داشته است.

 

مرسدس بنز مدعی شده است که با عرضه این محصولات انقلابی در صنعت طراحی مبلمان پدید آورده و گوردن واگنر سرپرست تیم طراحی مرسدس بنز در این خصوص می‌گوید: ما قصد داریم به افراد تجربه احساس مرسدس بنز را در خارج از یک وسیله نقلیه نیز منتقل کنیم.

 

هر کدام از این مبلمان‌ها به نوعی دارای هویت یک خودرو مجزا هستند و شما می‌توانید علاوه بر اینکه بی‌تردید در طراحی این محصولات نشانی از صنعت خودرو را ببینید لوگوی زیبای مرسدس بنز را که با هنرمندی در انها بکار رفته، شاهد باشید.

 

 
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :