ارسال شده توسط:ناهید علی پور بخش: اطلاعات عمومی  گروه:معماری

آموزش تصویری خلاقیت در دکوراسیون داخلی

من عاشق رنگم به همین خاطر وقتی توی دنیای بزرگ اینترنت این مطلب و پیدا کردم هیجان زده شدم یه عالمه ایده جذاب و رنگی برای ایجاد خلاقیت در دکوراسیون دفتر کار، اتاق خواب ، پذیرایی، آشپزخونه . برای تازه عروسا که دوست دارن خونشون شاد وتزیین شده باشه ، برا ی کسایی که چند سالی ازخرید وسایلشون گذشته و دوست دارن تنوعی ایجاد کنن و کمد یا گلدون قدیمی شون و به یه وسیله جدید تبدیل کنن. ایده هایی که ارزون و بی دردسره.

شما که شور زندگی دارید با خلاقیت در دکوراسیون داخلی شروع کنید و دکوراسیونی از دنیای رنگ رو به خودتون و خانوادتون هدیه بدید. این مطلب یه سورپرایزه!!!

لوازم آشپزخونه رنگی برای دکوراسیون شاد

میدونین که هنوز رنگای نئون مد هستن ومیتونن یه آشپزخونه روشن وزیبا رو به شما هدیه بدن اونم به این شکل مثه عکس پایین وسیله های چوبی آشپزخونه رو با این نوار چسبا تزیین کنین که خوشگل بشن.

 

ایده خلاقانه تزیین وسایل آشپزخانه

 

شیشه های رنگی در آشپزخانه

جامدادی دست ساز

قوطی های کوچیک میتونن تبدیل بشن به جامدادی های خوشگل روی میز برای این کار شما نیاز دارین به تعداد نوارهای خوشگل طرحدار که پیچیده میشن دور این قوطی ها و دیگه فقط همین مثه این عکس پایین.

 

جامدادی دست ساز زیبا

 

جامدادی ساده و زیبا

 کلیدهای برق تزیین شده با نوار چسب رنگی

کلیدهای برق که کهنه و قدیمی شدن میتونن تبدیل بشن به یه تابلو خوشگل و کمک کنن به شما واسه این که پول تونو واسه کارای دیگه هزینه کنین به این وسیله که با استفاده از نوار چسبای رنگی اونا رو تزیین کنین و برگردونین سرجاش.

 

مدل های خاص و خلاقانه کلید برق

 

کلید برق برای خانه های خاص

خلاقیت در دکوراسیون داخلی با قوس های ورودی ونوار چسب های رنگی

این چسبای رنگی همه جا به کار میاد یکی از اون جاها قوس های ورودی وگوشه های دیوارهای خونه است که میتونه یه فضای جذاب و شگفت انگیز رو براتون به ارمغان بیاره.

 

ایده های جدید برای خونه های متفاوت

 

قوس هاس رنگی برای دکوراسیون داخلی

خلاقیت در دکوراسیون داخلی با دیوارهای رنگی و زیبا

می تونید با استفاده از این چسب های رنگی خوشگل فرم های زیبایی روی دیوار ایجاد کنید بدون اینکه نیاز به هزینه کردن باشه.هر وقت نیاز به تغییر و تنوع در دکوراسیون داخلی دفتر کار یا خونتون حس کردید ،دست به کار شید و با چند حلقه چسب نواری طرح دار فرم وتغییر مورد علاقتون رو روی دیوار ایجاد کنید.

حتما الان با خودتون فکر می کنید که چه طرح وفرمی رو انتخاب کنید ؟ به نظر من چند تا عکس پایین می تونه بهتون ایده بده.یه نگاه بندازید ببینید چی می شه!

 

مدل تزیین دیوار خانه

 

تزیین دیوار با استفاده از نوار چسب

 

تزیین دیوار با استفاده از نوار چسب

 

ابتکار برای دیوار اتاق

 

دکور دیوار پشت آینه

یه طرح رمانتیک روی دیوار اتاق خواب می تونه حال وهوای متفاوت و دلچسبی ایجاد کنه.مخصوصا وقتی که خودتون طرح و ایجاد کرده باشید.

 

دکوررمانتیک دیواراتاق

آموزش بازسازی و نو کردن ارزان کمد و میز های قدیمی

تیتر این قسمت و گذاشتم آموزش چون خودتون هم تعجب می کنید وقتی می بینید که با دیدن چند تا عکس یاد می گیرید به جای دور انداختن در آور قدیمی تون که جنس خیلی خوبی هم داره از اون یه درآور خوشگل و نو می سازید!!!!!

 

بازسازی دراور قدیمی

 

تزیین ساده درآور قدیمی

 

تزیین کنسول شیک وزیبا

 

ساده ترین ایده برای بازسازی درآور

 

تزیین کمد اتاق پذیرایی

از این ایده می تونید برای تزیین وبازسازی در اتاق یا در کمد دیواری اتاقتون که رنگش رفته یا رنگش و دوست ندارید استفاده کنید. می دونم بازم شگفت زده می شید!!!!!!

 

خانه دوست داشتنی با در های تزیین شده رنگی

 آباژور های هیجان انگیز

میتونید برای اینکه حال و هوای تازه ای به آباژورهای قدیمی بدید از نوار چسب های رنگی با یک رنگبندی متضاد بدنه داخلی شید آباژور رو تغییر شکل بدین و شکل خوشگلی براش ایجاد کنین.

 

منزل شیک با آباژور خلاقانه

قاب عکس خلاقانه

قاب های معمولی به تنهایی زیباست ولی میشه فکرهای خلاقانه تری هم برای قاب کرد اون هم اینه که از نوارهای چسب رنگی برای ساختن قاب عکس روی دیوار استفاده کنین و قاب های زیباتری رو بسازین.

 

قاب عکس های جدید و متفاوت

 

تزیین جالب دیوار اتاق

گلدون های جالب دست ساز

اگه توی خونه گلدونهایی دارین که طرح خاصی ندارن و آنچنان جلب توجه نمیکنن فرصت خوبیه که با استفاده از این چسبهای رنگی خلاقیتها رو به نمایش بزارین و از اون لذت ببرین.

 

گلدان دکوری خلاقانه

 

عکس گلدان دست ساز رنگی
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :