ارسال شده توسط:تحریریه kgroup بخش: اطلاعات عمومی  گروه:معماری

لیست نهایی منتخبین رقابت طراحی برج کنترل ترافیک فرودگاه جدید استانبول

   

نام شماری از معماران تحسین شده ی بین المللی، در بخش اول رقابت طراحی برج کنترل ترافیک فرودگاه جدید استانبول در کنار هم قرار گرفته است تا برنده ی نهایی مشخص گردد. این لیست شامل معماران ایکوم+پینینفارینا، فوکساس، گریم شاو+نوردیک، معماران ار ام جِی ام، معماران سفدی و معماران زاها حدید است.

این شرکت کنندگان توسط آی جی اِی، شرکت مسئول ساخت و راه اندازی یکی از بزرگ ترین فرودگاه های جهان به همکاری و رقابت دعوت شده اند.

مدیرعامل شرکت آی جی اِی می گوید: "ما به دنبال توسعه ی یک پروژه ی منحصر بفرد با الهام از معماری محلی هستیم. به همین دلیل ما این بستر را ایجاد نمودیم تا رقابت و طراحی برج کنترل ترافیک فرودگاه نمادی برای پروژه ی بزرگ طراحی فرودگاه جدید استانبول و تبدیل آن به مهم ترین آیکون شناسه ی ترکیه باشد. در حال حاضر ما به بررسی پروژه های ارسالی می پردازی و در اسرع وقت، نتیجه ی این رقابت را اعلام می نماییم."

این ساختار پیشنهادی برنامه ریزی شده است تا با ارتفاع 95 متر، به عنوان بخشی از این طرح توسعه ی وسیع، موقعیتی برجسته پیدا  نماید. طرح های پیشنهادی این گروه های معماری بین المللی را در تصاویر مشاهده فرمایید. (تصویر اول خبر پروژه ی پیشنهادی معماران زاها حدید را نمایش می دهد.)

 

 

 

 

 
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :