ارسال شده توسط:ناهید علی پور بخش: اطلاعات عمومی  گروه:معماری

طراحی دیجیتالی – لمسی در رستوران هندسی تایوان

رستوان Mojo ICuisine شهر تایپی از طریق دکوراسیون و طراحی جذاب داخلی خود تاکنون افراد بی شماری را به سوی خود جذب کرده و با استفاده از ترکیب صحیح و مناسب انواع اشکال هندسی دایره ای، مکعبی، لوزی، بیضی و سایر اشکال نامنظم هندسی نمای قابل توجهی را در معرض نمایش گذاشته است. چراکه هر یک از بخش ها دارای هارمونی رنگی خاصی نیز هستند که با ترکیب های نورپردازی خود توانستند سایه این اشکال هندسی را نیز در سایر بخش های داخلی رستوران نامبرده به درستی منعکس کنند.

 


ترکیب رنگ های شاد و فانتزی و نورپردازی های به موقع فضای داخی رستوران حس شادابی و شوق را در مراجعه کنندگان به این رستوران بیش از دو برابر افزایش می دهد و ناخود آگاه خنده را بر لب این مردمان می نشاند. این در حالی است که هر یک از چیزهای این رستوران تایوانی با طرخ های مختلف و با استفاده از نورپردازی های رنگی متفاوت به نمایش در می آیند و در زمان غذا خوردن مراجعه کنندگان تغییر حالت خواهند داد.

 


همچنین منوی غذای این رستوران به صورت دیجیتالی – لمسی به روی سطح میز ظاهر شده و مشتریان می توانند با کوچکترین اشاره انگشتان دست، غذای مورد نظر خود را سفارش دهند.

 

نکته قابل توجه اینجاست که تمای ظروف این رستوران نیز با استفاده از سیستم های دیجیتالی خودکار بر سر میزها گذاشته شده و پس از مصرف نیز مجدداً آشپزخانه برگردانده خواهند شد. در نهایت میز مروبطه نیز با سنسورهای دیجیتالی جابه جا شده و سپس یک میز جدید با طراحی و نورپردازی های متفاوت جایگزین آن خواهد شد.

 


با استفاده از انواع نورپردازی های نرم افزاری دیجیتالی می توان تبلیغات مختلف و جذابی را بر روی میز و دیواره های داخلی رستوران نامبرده مشاهده کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :